îngrijitoare persoane varstnice în străinătate

ATENA PERSONAL CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm îngrijitori persoane vârstnice în Germania - Fără comisioane de rezervare!
Tip job: Îngrijitoare
Țară: Germania
Tipul poziţiei: asistență socială
Data plecării: Imediat

CERINTE

Responsabilități
• ajutor cu igiena personală a clientului(ei)
• administrarea de medicamente
• injectarea cu stilou de insulină pentru diabetici
• măsurarea tensiunii
• reabilitare
• întreţinerea gospodăriei, dacă persoana întreţinută locuieşte singură

BENEFICII OFERITE

Beneficii
• Fără comisioane de rezervare
• loc de muncă cu posibilitate de prelungire
• loc de muncă legal ca angajat al companiei noastre (companie din Slovacia, membră UE)
• Vă oferim asistență gratuită pe durata întregii deplasări
Cazare: gratuită la familia gazdă
Hrană: gratuită la familia gazdă
Asigurare: În conformitate cu legislația UE.
Asigurare suplimentară (posibilitatea de a vă asigura în agenţia noastră).

HR Consulting, Job de brokeraj, Intermediere vizite de studiu

Suntem o companie de consultanţă în curs de dezvoltare dinamică, care se ocupă cu recrutarea de candidați din țările europene.

Companie deţine licenţă pentru servicii de recrutare forţă de muncă