Customer Delivery and On Call Executive

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- To achieve successful and profitable operation of all groups handled
- To deliver the ultimate customer experience by putting the client at the heart of the
business
- Provide front line telephone support for travelling groups

CERINTE

- Fluency in English and French
- Exceptional customer service skills
- Results driven with a positive outlook and can-do attitude
- Highly accurate , able to demonstrate attention to detail
- Well developed written and verbal communication skills
- Excellent organisational skills
- Ability to make decisions and to work on own initiative and in a team
- Can demonstrate our brand values of Imaginative, Knowledgeable and Responsive
- A solid working knowledge of Microsoft Word, Excel, Outlook and the Internet

BENEFICII OFERITE

Wednesday- Friday - 2 shifts: 09:00-18.00; 10.00-19.00
Saturday-Sunday - 2 shifts: 09.00-18.00; 16.00-01.00 am

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro