Customer Care Helpdesk Site Expert

UPC Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• A UPC Magyarország Romániába kihelyezett ügyfélszolgálati munka operatív irányítása, koordinálása és ellenőrzése a vállalat által kitűzött üzleti eredmények elérése érdekében, a UPC Magyarország Kft stratégiájának és érdekeinek figyelembevételével az ügyfelek, munkatársak maximális megelégedésének biztosításáéért.
• A kolozsvári csoportvezetők operatív támogatása és megfelelő minőségű munkakörülmények biztosítása az ügyfélszolgálatos kollégák számára.
• Kapcsolattartás és együttműködés UPC Románia illetékes munkatársaival.

A cél elérése érdekében végzendő feladatok  az elvárt eredmények / tasks for reaching the goals  expected results:
• A UPC Magyarország kolozsvári ügyfélszolgálat operatív irányítása
• A UPC Magyarország és UPC Románia vállalat belső szabályainak ismerete és betartatása, a zökkenőmentes működés biztosítása érdekében
• A UPC Magyarország kolozsvári ügyfélszolgálati munkához tartozó operatív ügyek intézése:
o Épületüzemeltetés
o IT eszközök támogatásának biztosítása
o Havi elszámolások elkészítése, folyamatos nyomon követése és egyeztetése az illetékesekkel
o Számlák ellenőrzése
o Tréningek szervezése
o Hívások kezeléséhez szükséges létszám biztosítása, felvétele, pótlása
o Kapcsolattartás UPC Románia és szerződött partnereivel
o Kapcsolattartás a UPC Magyarország társosztályaival a feladatok összehangolása, a belső kommunikáció biztosítása ,a gyorsabb pontosabb munkavégzés elősegítéséért
o Az osztály hatékony működésének folyamatos biztosítása
o UPC Magyarország Managerek és kolozsvári Csoportvezetői csapatmunka elősegítése/támogatása
o A hatáskörébe nem tartozó problémák, kérések továbbítása a UPC Magyarország felé
o Olyan munkakörnyezet megteremtése, mely elősegíti a szoros együttműködést, biztosítja a kollégák motiváltságát, további fejlődését és őszinte visszajelzésekre inspirálja őket
o Aktív részvétel az (új) eszközök, alkalmazások és folyamatok bevezetésében, együttműködve a társosztályokkal.
Minden a fentiekben nem részletezett ügyfélszolgálati munka támogatásához szervesen és logikusan kapcsolódó operatív feladatok elvégzése a Contact Center Manager utasítása alapján
Amit kínálunk:
• Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
• Bejelentett munka, hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
• Professzionális oktatások (folyamatos kommunikációs-, értékesítési, technikai és szakmai ismeretek bővítésére nyújtotta lehetőségek)
• Versenyképes juttatási csomag
• Munkába járó támogatás biztosítása 3 hónap letelte után
• Dolgozói kedvezmény vállalati előfizetőként
• Orvosi biztosítás magánklinikán
• Külföldi kiutazás a kiküldetési szabályoknak megfelelő javadalmazással a belső szabályzatnak megfelelően
• Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

CERINTE

• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Internet alapú technológiák, hálózati és IT tudás
• Call center technológiák alapos ismerete (IVR)
• Call Center mutatók alapos ismerete (KPI)
• 2-3 év vezetői tapasztalat, vezetői adottságok
• A Kiváló kommunikációs képességek magyarul és angolul mind szóban mind írott formában (logikus és egyértelmű kifejezésmód)
• Román nyelv felsőfokú ismerete
• Minimum 2 év telefonos / közvetlen ügyfélkezelési munkatapasztalat, hasonló csapat irányításában szerzett tapasztalat
• Iparági, üzleti és versenyhelyzet alapos ismerete
• Ügyfél orientáltság
• Jó szervezői és problémamegoldó képesség (logikus, analitikus gondolkodásmód)
• Stratégiai, tulajdonosi szemlélet
• Csapatszellem, együttműködés
• Nyitottság kihívások iránt
• Rugalmasság
• Megbízhatóság
• Eredmény orientáltság

UPC este una dintre cele mai dinamice companii multinationale din industria de comunicatii prin cablu din Romania. UPC face parte din Liberty Global, Inc. (LGI), unul dintre liderii mondiali in furnizarea de servicii de televiziune, voce si date, cu operatiuni in 16 tari, 10 dintre acestea din Europa. Prezenta in Romania inca din 1992, UPC este pregatita sa ofere servicii moderne in banda larga la nivel national: televiziune analogica si digitala, internet de mare viteza, servicii competitive de telefonie digitala.