Customer Care Assistant

Blitz Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca am fi o emisiune de talente, am spune ca vocea conteaza. La Blitz, pentru job-ul de Customer Care Assistant spunem ca si vocea conteaza deoarece o relatie de castig-castig poate fi initiata doar atunci cand clientul aude la celalalt capat al firului o voce placuta, un prim semn al disponibilitatii, al elegantei si al bunului simt. In aceeasi masura conteaza spiritul de echipa, ambitia, daruirea, pasiunea, abilitati pe care le are orice blitzer adevarat.

Daca iti lipseste una dintre aceste calitati, nu esti persoana pe care o cautam si te rugam sa nu aplici la acest job!

CERINTE

Abilitatile pe care trebuie sa le posede un coleg/colega din cadrul Departamentului de Customer Care se regasesc in cele prezentate mai jos. Ai descoperit care sunt acestea?

-O voce placuta suna la fel de bine in romana si in engleza
-Calculatorul imi este prieten bun
-A asculta nu este sinonim cu a auzi
-Rabdarea este o virtute
-Reusita personala nu are nicio valoare fara reusita echipei
-Reusita echipei nu are nicio valoare fara aportul personal
-Respectul se castiga si se pastreaza. Nu se obtine si nu se ofera niciodata gratis
-Loialitatea este un drum cu doua sensuri
-Satisfactia unui lucru bine facut ar trebui sa depasasca remuneratia

BENEFICII OFERITE

Salariul este motivant si se ofera in conditii 100% de legalitate.
Bonusurile sunt reale si pot fi obtinute inca din prima luna.
Pachete de beneficii pentru angajati sanatosi, fericiti si fideli.
Pachet de sănătate privat la una dintre clinicile de prestigiu din ţară.
Mediu de lucru placut, fara custi specifice multinationalelor :)

Descrierea companiei

O Echipa in adevaratul sens al cuvantului, cu oameni ce impartasesc aceleasi valori morale si profesionale, care a reusit sa coloreze Clujul imobiliar in Verde Blitz si sa determine mediul de afaceri din acest sector sa creada in relatii de castig-castig!

Astfel, ca o recunoastere a acestor merite, Clubul Profesionistilor in Imobiliare si Imobiliare.ro -cel mai important portal de imobiliare din Romania, au acordat companiei Blitz titlurile de Cel mai puternic brand si Cea mai mare companie imobiliara din Cluj!

Impreuna suntem Blitz Imobiliare!

Credem in relatii de castig-castig!

hastag: relatii clienti, reprezentant, customer care, call center, operator, telefon, consilier suport, operator, client care, asistent manager, secretariat, calitate, consultant vanzari, asistent vanzari, customer support, office assistant, specialist informatii clienti, comunication specialist, customer service assistant, responsabil relatii clienti, back office consultant, operator calculator, voce

Va asteptam in Echipa Blitz!