Creative Graphic Designer

INFINITY TROPHY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm coleg pentru postul de #CreativeGraphicDesigner, care are cunoștințe la nivel mediu/avansat de Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw, CAD !

Esti pasionat de publicitate ?
Iți place să fii cu un pas înaintea altora ?
Creațiile tale sunt mereu appreciate ?
Ești un artist cu acte în regulă ?
Ai cunoștințe la nivel avansat de Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw ?
Ai simț artistic, dar și orientare către aplicabilitate ?
Ai capacitate de a lucra cu deadline-uri ?
Ai idei creative și în același timp structurate pentru exprimarea clară a conceptelor ?
Ești un bun cercetător în a înțelege domeniul de activitate despre care creezi ?
Ai simțul umorului și ești o persoană sociabilă și stabile ?
Ești atent la cele mai mici detalii ?
Ai abilitatea de a lucra în echipă ?
Ai calități de copywriter ? Pentru că reprezintă un plus!

Dacă ai bifat mare parte din cele de mai sus te vrem în primă fază la interviu.

CERINTE

Avem nevoie de tine pentru:

- Creare de concepte vizuale pentru diferite campanii / aplicatii / simulari produse personalizate
- Creare de concept si pregătirea materialelor de print (obiecte turnate, materiale promotionale unicate, postere, cataloage, etc)