Coordonator Productie - Cluj-Napoca

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza si indruma activitatea personalului din subordine in conformitate cu planul de productie

- stabileste ordinea de urgenta a lucrarilor si dispune personalului din subordine executarea lor la timp

-vizeaza Fisele de Umarire in dreptul operatiilor efectuate de catre formatiile din subordine

-tine evidenta materialelor specifice ,existente in magazia sectiei si in hala de productie

-verificarea stocului curent de materiale tehnologice consumabile si anuntarea managerului de productie privind epuizarea stocurilor

-raspunde de respectarea tehnologiilor de fabricatie si a planurilor calitatii

-raspunde de incadrarea in termenele de livrare a produselor realizate

-raspunde de pontarea corecta si la timp a personalului din subordine

- indeplineste orice sarcini date de catre Managerul de productie

Coordonatorul de Productie va fi supervizat de catre Managerul de Productie.

Activitatea se va desfasura in permanenta in Hala de Productie /Sectie.

Se va lucra in 3 schimburi prin rotatie.

CERINTE

-studii medii sau superioare

-experienta in coordonarea personalului din subordine

-experienta intr-o functie similara

-cunostinte de desen tehnic

-cunoastinte minime de limba engleza

-persoana organizata, ordonata

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv si posibilitate de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru tanar si placut.