Contzilla, liderul informatiei pentru specialistii contabili, cauta un coleg nou, pentru cabinetul de contabilitate din Cluj

Nord Vest Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face ?
- preluarea, verificarea si operarea in contabilitate a documentelor financiar-contabile;
- intocmirea facturilor catre clienti;
- pregatirea dosarului de personal (intocmirea si inregistrarea documentelor in REVISAL);
- din cand in cand ajungi si la ANAF, ITM, ONRC (cat mai rar, speram:-)
- te implici in redactarea materialelor editoriale Contzilla;
- comunici permanent cu clientii companiei;

CERINTE

- studii finalizate sau aproape finalizate in domeniul economic;
- experienta de minim un an pe un post similar (constituie un avantaj);
- experienta de operare intr-un program de contabilitate si REVISAL (constituie un avantaj);
- persoana organizata si atenta la detalii;

BENEFICII OFERITE

Lucrezi pentru liderul informatiei pentru contabili, intr-un birou frumos si cu profesionisti recunoscuti in ceea ce fac.
Suntem atenti la dezvoltarea personala si oferim si o flexibilitate a programului.

DESCRIEREA FIRMEI

Cabinet de contabilitate