Contact Center Trainer

UPC Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Oktatási igények felismerése, feltárása,
• Szakmai oktatások, huddle-k önálló megszervezése, lebonyolítása, utókövetése,
• Oktatási anyagok készítése, frissítése,
• Javaslattétel a belső intranetes felület fejlesztésére, segédanyagok készítése, frissítése,
• Társosztályokkal való együttműködés a hatékony fejlesztés érdekében,
• Az ügyfélkapcsolati munkatársak napi munkavégzéséhez szükséges információ koordinálása,
• Az értékesítés és ügyfélszolgálat szakértői szintű képviselete, projektekben való részvétel,
• Szakmai és készségszintű önfejlesztés

CERINTE

• Érettségi és megfelelő szakirányú tapasztalat,
• A magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
• Román és angol nyelv középfokú ismerete előnyt jelent
• Legalább 1 éves ügyfélszolgálati tapasztalat: közvetlen tapasztalat az ügyfélkapcsolatok terén az integrált szolgáltatási szférában,
• Ügyfélkapcsolati gyakorlat
• Fejlett elemző és problémamegoldó képesség (logikus, elemző megközelítés),
• Előadói adottságok,
• Csapatszellem, agilitás, kezdeményezőkészség
• Iparági/üzleti/versenyhelyzet ismerete,
• Termékek és szolgáltatások ismerete,
• Középszintű felhasználói számítástechnikai ismeretek,
• Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt (logikus és világos érvelés, hatékony passzív figyelési képesség),
• Nyitottság a szakmai kihívásokra,
• Rugalmasság,
• Megbízhatóság,
• Eredményorientáltság.

BENEFICII OFERITE

• Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
• Bejelentett munka, hosszú távú munkalehetőség
• Vállalat által biztosított 4 hetes képzés, mely során már jogosult a juttatási csomagra
• Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
• Professzionális oktatások (folyamatos kommunikációs-, értékesítési, technikai és szakmai ismeretek bővítésére nyújtotta lehetőségek)
• Versenyképes juttatási csomag
• Munkába járó támogatás biztosítása 3 hónap letelte után
• Dolgozói kedvezmény vállalati előfizetőként
• külföldi kiutazás a kiküldetési szabályoknak megfelelő javadalmazással
• Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

UPC este una dintre cele mai dinamice companii multinationale din industria de comunicatii prin cablu din Romania. UPC face parte din Liberty Global, Inc. (LGI), unul dintre liderii mondiali in furnizarea de servicii de televiziune, voce si date, cu operatiuni in 16 tari, 10 dintre acestea din Europa. Prezenta in Romania inca din 1992, UPC este pregatita sa ofere servicii moderne in banda larga la nivel national: televiziune analogica si digitala, internet de mare viteza, servicii competitive de telefonie digitala.