Contact Center Helpdesk munkatárs

UPC Romania S.A.

29-03-2016 | EXPIRA LA 28-04-2016

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Előfizetőktől beérkező hívások fogadása, tájékoztatás adása az Internet, televízió, telefon és mobil szolgáltatásokkal kapcsolatos szakmai kérdésekben telefonon és e-mailen keresztül a vállalat elvárásainak és szabályainak megfelelően
• Hibajegyek teljes körű kezelése, problémák orvoslásának első körben való megkísérlése, szükség esetén az illetékes társosztályokra való megfelelő továbbítás
• Szakmai tanácsok adása és mindezek dokumentálása a megfelelő rendszerekben
• Szolgáltatások ügyfeleknek történő ajánlása, esetenkénti értékesítése
• További értékesítési igények felmérése, esetenkénti kezelése, továbbítása
• Gyors információáramlás biztosítása, segítségnyújtás, esetgyűjtés az esetleges hálózati hibák felderítése érdekében a társosztályok fele.

CERINTE

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség - műszaki beállítottság, végzettség előnyt jelent
• Anyanyelvi szintű magyar nyelv ismeret
• Angol nyelv közép szintű ismerete – előnyt jelent
• Kommunikatív, ügyfél- és megoldás orientált személyiség
• Önálló és csapatban való munkavégzésre is alkalmas személyiség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Amit kínálunk:
• Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
• Bejelentett munka, hosszú távú munkalehetőség
• Vállalat által biztosított 4 hetes képzés, mely során már jogosult a juttatási csomagra
• Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
• Professzionális oktatások (folyamatos kommunikációs-, értékesítési, technikai és szakmai ismeretek bővítésére nyújtotta lehetőségek)
• Versenyképes juttatási csomag
• Dolgozói kedvezmény vállalati előfizetőként
• Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

DESCRIEREA FIRMEI

UPC este una dintre cele mai dinamice companii multinationale din industria de comunicatii prin cablu din Romania. UPC face parte din Liberty Global, Inc. (LGI), unul dintre liderii mondiali in furnizarea de servicii de televiziune, voce si date, cu operatiuni in 16 tari, 10 dintre acestea din Europa. Prezenta in Romania inca din 1992, UPC este pregatita sa ofere servicii moderne in banda larga la nivel national: televiziune analogica si digitala, internet de mare viteza, servicii competitive de telefonie digitala.