Contabil firma transport

T&S Selectie de Personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tinerea evidentei contabile complete
Verificarea inregistrarii in contabilitate a tuturor operatiunilor contabile
- Intocmirea balantelor de verificare lunare
- Elaborarea raportului de buget in conformitate cu procedura de lucru interna
- Intocmirea registrelor contabile obligatorii
- Stabilirea procedurilor de lucru specifice departamentului de contabilitate

CERINTE

Cerinte
- Studii superioare economice
- Minim 3 ani experienta pe un post similar
- Cunostinte aprofundate de legislatie fiscala
- Autorizatie Expert Contabil, avantaj
- Personalitate riguroasa,atentie la detalii
- Limba engleza nivel avansat-obligatoriu
- - Limba italiana nivel mediu
-Raportarile se fac catre managerul financiar olandez,cerinta de limba engleza avansat e un MUST'

BENEFICII OFERITE

-Clientul nostru este activ in domeniul transportului international .Se ofera salariu motivant,decontare transport
Locatia firmei:Apahida,Cluj-Napoca

T&S Group este agentie specializata in servicii de recrutare si selectie de personal, atat pe plan national cat si international. Compania isi desfasoara activitatea avand sediul principal in Olanda, si birouri operationale in Romania si Polonia.
T&S Group are o experienta de peste 12 ani, reusind sa acumuleze un portofoliu vast de clienti.