Contabil Șef (Cluj)

Sc Smart Hr Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conduce departamentul financiar-contabil si de personal-salarizare a firmei
- raspunde de evidenta si arhivarea corespunzatoare a documentelor contabile si de personal
- organizeaza intocmirea si depunerea declaratiilor fiscale si de personal, la timp si in concordanta cu cerintele legale
- concepe si dezvolta sistemul de raportare care sa corespunda cerintelor afacerii (pentru administratori, banci, clienti interni)
- optimizeaza activitatile departamentului si are ca focus imbunatatirea continua a proceselor

CERINTE

- absolvent al unei facultati cu profil economic
- are o cunoastere buna a programelor de evidenta contabila; experienta in WinMentor si in domeniul constructiilor reprezinta un avantaj
- are cunostinte solide de contabilitate, atat la nivelul contabilitatii financiare cat si a celei de gestiune
- cunoaste bine legislatia in domeniul financiar-contabil si de personal-salarizare
- experienta minima in domeniul financiar-contabil de minim 3 ani
- experienta relevanta in conducerea oamenilor
- initiativa, flexibilitate si abilitati de rezolvare a problemelor

Bine ai venit! Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 15 ani servicii integrate de resurse umane. Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii? Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la andra@smart-hr.org sau la recrutare@smart-hr.org pentru a intra in baza de date. Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758 248 444 / +40 749 055 025 sau te asteptam pe www.smart-hr.org.