Contabil - Contabilitate de gestiune

Inspire Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, compania TermoExpress din Cluj Napoca angajam Contabil care sa se ocupe de contabilitatea primara, de gestiune a companiei. Firma se ocupa cu productia si comertul tamplariei din Aluminiu.
Program de lucru:
08:30-17:00
Locatia: Calea Baciului, Cluj-Napoca.

Responsabilitati:
- Este responsabil de evidenta gestiunii (inregistrarea documentelor de intrare si iesire);
- Inregistreaza in program facturile;
- Asigura evidenta stocurilor;
- Este responsabil de receptia acurata a materiilor prime si materialelor.

CERINTE

- Experienta de minim 2 ani pe un post similar;
- Cunostinte de contabilitate de gestiune;
- Cautam o persoana responsabila, serioasa si orientata spre dezvoltarea carierei in acest domeniu.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare fixa, motivanta (se discuta in urma interviului)
- Transport asigurat
- Bonuri de masa
- Masa de pranz asigurata

www.inspirehr.ro