Contabil

Seko Sieta SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrari contabile primare, curente ale activitatii companiei;
Realizeaza analize pe conturile de clienti si furnizori;
Efectuarea de operatiuni bancare si intretinerea relatiilor cu banca;
Intocmirea registrului de casa;
Procesarea facturilor pentru plata si inregistrarea propunerii de plata in sistem;
Evidenta mijloacelor fixe;
Participa la intocmirea declaratiilor lunare;
Furnizarea de asistenta de specialitate - raspuns, suport, indrumare la cerintele colegilor, colaboratorilor pe tot parcursul interactiunii, bazata pe un comportament si o atitudine profesionala;

CERINTE

Studii superioare economice;
Cunostinte de contabilitate si legislatie financiara;
Cunostinte bune de operare PC - pachet Microsoft Office;
Limba engleza nivel mediu;
Abilitati numerice, gandire logica, structurata, memorie buna, atentie la detalii;

SEKO este un important producător de pompe şi sisteme de dozare, de peste 40 de ani. SEKO a câştigat o poziţie de lider în multe domenii, la nivel mondial, oferind produse inovatoare şi soluţii fiabile pentru dozarea, injectarea şi transferul lichidelor, alături de un control eficient al parametrilor chimici corespunzători.
SEKO s-a specializat, în decursul lungii sale experienţe, în proiectarea şi fabricarea pompelor peristaltice, electromagnetice şi electromecanice, dar şi a instrumentelor de măsură şi control a valorilor de pH, potenţial REDOX, conductivitate, oxigen dizolvat, turbiditate şi clor liber.

Seko Sieta S.r.l.

Piata 1 Mai, Nr. 4-5
400141 Cluj Napoca (România)

j.bartos@seko.com

Pentru mai multe detalii despre companie va rugam accesati link-ul:
www.seko-group.com