Consultant with Italian (part-time)

Rolit Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ability to manage multiple projects simultaneously, to prioritize workload, and to work effectively in a fast-paced environment;
Manage strategy implementation;
Devising future planning and strategy development;
Delivery of campaigns on budgets, timeframes and quality standards;
Responsible for the day to day management of marketing projects including covering Branding activity, Consumer Communication and Online Marketing activity;

CERINTE

Good English knowledge (written and spoken) We would appreciate CV in English
Good Italian knowledge (written and spoken).
Strong PC skills and willingness to learn new technologies;
Strong organizational skills and attention to details;
Self motivated and result oriented;

BENEFICII OFERITE

Due to expansion, we are looking for a new Team member in Cluj-Napoca. It‘s existing position for a right person, willing to develop a career.

RT Tax oferă returnări de taxe pe venit pentru persoanele care au lucrat în SUA, Marea Britanie, Irlanda, Norvegia, Olanda, Germania, Australia, Noua Zeelandă sau Canada!

Înfiinţată în 2000, RT tax este în prezent una dintre cele mai mari firme din lume de returnări taxe pentru participanții programelor de schimb cultural. În prezent avem peste 400 de reprezentanți în 40 de ţări. Până acum am servit 150 000 de clienți şi acest număr creşte in fiecare an.

RT Tax a dezvoltat standarde înalte de calitate în servicii oferite pentru clienți. Angajații RT Tax cu experiență sunt gata să ofere consultanţă profesională. Relațiile stabile cu Autoritățile Fiscale şi cu consultanții fiscali asigură cel mai sigur proces de returnare a taxelor.