CONSULTANT VANZARI - OPORTUNITATE IN MAGAZINUL DOMO DIN CLUJ NAPOCA

Domo Retail SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultant vanzari
- Identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor, fidelizarea acestora, atingerea si depasirea targetului de vanzari;
- Sa maximizeze vanzarile prin fructificarea tuturor oportunitatilor;
- Sa cunoasca produsele si promotiile desfasurate de firma;
- Sa asigure actualizarea materialelr promotionale conform standardelor companiei.

CERINTE

- Studii medii/ superioare absolvite/ in curs;
- Abilitati de comunicare deosebite;
- Orientare catre client;
- Abilitati organizatorice si de planificare;
- Orientare spre obtinerea de rezultate si eficienta;
- Dinamism, energie, perseverenta;
- Personalitate deschisa - sa relationeze usor cu potentialii clienti;
- Cunostinte operare calculator;
- Cunostinte Limba Engleza (nivel mediu).

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu fix, comision din vanzari, bonuri de masa, mediu de lucru competitiv si dinamic

DESCRIEREA FIRMEI

Vrei sa faci parte din echipa Domo?

Suntem o companie cu potential dovedit, unul dintre cei mai puternici retaileri de electronice, electrocasnice, IT si telecom din piata romaneasca.

In filozofie, DOMO inseamna ca avem un set de valori pe care nu le-am incalcat niciodata - respectul fata de cuvantul dat, parteneriatul, perseverenta si seriozitatea.

Vrem sa fim perceputi ca unul din cei mai onesti si de incredere parteneri din mediul de angajatori, iar angajatii nostri sa ne vada ca cei mai apropiati de nevoile lor si sa ne prefere pentru oportunitatile reale de cariera, pentru mediul tanar si dinamic in care isi pot desfasura activitatea.

Nu ezita si aplica acum!
Oportunitatile cresc odata cu oamenii!