Consultant vânzări Raion gresie/faianță/parchet

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi:

- asigurarea unei deserviri amabile și rapide a clienților;
- oferirea de informații de specialitate/tehnice despre produsele comercializate: gresie, faianță, parchet, obiecte sanitare, uși etc.;
- realizarea comenzilor si recepția mărfii;
- mixarea vopselelor pentru clienți;
- depozitarea și manipularea corespunzătoare a mărfii;

CERINTE

- cunoștinte bune despre minim 2 dintre următoarele categorii de produse : gresie,faianță,parchet,obiecte sanitare;
- Experiență în comerț;
- Cunoștințe foarte bune de operare PC (funcții Windows, emailuri și din pachetul MS Office minim Word și Excel la nivel mediu-avansat);
- spirit de echipă și orientare către client;
- responsabilitate, implicare, seriozitate, dorință de dezvoltare în carieră;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masă, asigurare individuală de sănătate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vânzări și produse .

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.