CONSULTANT PROIECTE – locatie: Cluj-Napoca

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Psihoselect asista o companie care ofera servicii de consultanta integrate, in realizarea procesului de recrutare si selectie pentru pozitia de:

CONSULTANT PROIECTE

- Monitorizeaza lansarile si modificarile de programe si linii de finantare si este in permanenta informat cu privire la cerintele specifice ale acestora;
- Ofera consultanta pentru accesarea de fonduri nerambursabile, analizeaza eligibilitatea ideilor de proiect si le incadreaza pe linia de finantare potrivita;
- Intocmeste cererea de finantare si anexele aferente, verifica conformitatea documentelor furnizate de solicitant sau de colaboratorii externi (arhitecti, ingineri etc);
- Ofera suport clientilor/solicitantilor pe perioada evaluarii proiectelor si in faza de contractare;
- Ofera consultanta pentru implementarea proiectelor, elaboreaza documentatiile de raportare;
- Participa la realizarea de studii de fezabilitate, DALI etc, ofera consultanta in management si participa la realizarea proiectelor de design si identitate vizuala pentru clientii societatii;
- Se asigura de calitatea documentatiilor si de executarea activitatilor proprii, ale consultantilor juniori si ale colaboratorilor externi in timp util;
- Participa la diferite intalniri, sedinte sau evenimente necesare desfasurarii proiectelor in care se implica, asigurand pregatirea adecvata a acestora, inclusiv la clientii din zona Transilvania.

CERINTE

- Studii superioare: profil economic, stiinte sociale;
- Experienta in consultanta, scriere si implementare proiecte, audit sau domenii conexe;
- Atentie la detalii, responsabilitate, creativitate, capacitate de multitasking;
- Cunostinte avansate MS Office;
- Limba engleza – nivel avansat;
- Certificare de Manager de proiect/Expert achizitii publice – constituie un avantaj;
- Permis de conducere categoria B – constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesante sunt invitate sa ne transmita CV-ul pe adresa de e-mail: recrutare@psihoselect.ro

Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management.