Consultant imobiliar

SC IMO CASA SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati generale:
- Prospectarea si monitorizarea pietei imobiliare locale
- Vizitarea proprietatilor in vederea promovarii pe propria platforma;
- Introducerea proprietatilor in baza de date si updatarea periodica a informatiilor pe platforma;
- Oferirea de consultanta imobiliara clientilor
- Asistenta/Consultanta imobiliara in procesul de vanzare/inchiriere
- Promovarea serviciilor si imaginea companiei

CERINTE

cunostinte PC
experienta in domeniu imobiliar minim 6 luni

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- pachet salarial competitiv, bazat pe cunostintele si experienta detinuta;
- posibilitatea unei cresteri salariale continue;
- oportunitatea de a-ti dezvolta abilitatile
- oportunitatea de a-ţi pune in practică propiile idei
- resurse de lucru la dispoziţie
- mediu de lucru profesionist
- posibilitate de a lucra intr-un sistem nou-inovativ care i-ti va asigura siguranta financiara!

Suntem o companie imobiliara care detine peste 15 ani de experienta pe piata imobiliara din Cluj Napoca.Avem propria platforma online,servicii complete catre clienti - vanzatori/cumparatori/investitori,suntem altfel decat companiile imobiliare clasice!
Noi nu facem turism imobiliar!Noi ne fidelizam clientii!Noi nu ne pierdem timpul!Noi suntem profesionisti!