Consilieri vanzari depozit in Floresti- Accesorii tamplarie PVC / Al

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania STARJOBS angajează in Floresti 5 Consilieri vanzari (Lucratori comerciali )- accesorii tamplarie PVC / Al, in cadrul unui Depozit de materiale de constructie, instalatii si tamplarie PVC/Al :

Responsabilitati:
- Servirea clientilor
- Debitarea profilelor la dimensiunile cerute de catre client
- Cunoasterea si promovarea produselor firmei
- Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii
- Asigurarea ordinii si curateniei in spatiul de lucru

CERINTE

Maturitate si responsabilitate
Promptitudine
Onestitate

Persoanele interesate ne pot contacta la nr. de telefon 0748 474493 sau diorect la sediul nostru de pe strada Iuliu Maniu nr. 17/7.

BENEFICII OFERITE

Salariu, tichete de masa, iesiri organizate (informale) cu angajatii firmei, contract pe perioada nedeterminata

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare