Consilier vanzari Optica Medicala

Optica Medicala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica nevoile clientului
Experienta pe un post similar sau dorinta de a incepe o cariera noua in acest domeniu
Capacitate de comunicare eficienta, orientare catre client
Capacitate de convingere, abilitati de prezentare
Consilierea clientilor, vanzarea ramelor si lentilelor de ochelari, si a produselor conexe
Instruirea si consilierea clientilor in alegerea produselor optice
Cunoasterea produselor si recomandarea lor in functie de nevoile clientilor

CERINTE

Studii de specialitate (reprezinta un avantaj)
Experienta in domeniu
Profesionalism si responsabilitate
Abilitati de comunicare, amabilitate, atitudine pozitiva si concilanta

BENEFICII OFERITE

-salariu fix
-bonus din vanzari la atingerea target-ului lunar
-contract de munca

Optica Medicala este o societate cu capital romanesc in plina dezvoltare folosind tehnologie moderna si un personal calificat.