Consilier vanzari instalatii sanitare/termice

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este pentru locatia noastra de pe strada Campului 69, din Cluj-Napoca. Program de lucru: Luni-Vineri 8:00-16:00, cu doua sambete lucrate pe luna (8:00-14:00).

Responsabilitati:
- asigurarea unei deserviri amabile si rapide a clientilor;
- informarea clientilor referitor la sortimentul din magazin, cat si oferirea de informatii de specialitate;
- aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin;
- depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii;

CERINTE

- Spirit de echipa, abilitati de comunicare si orientare catre client;
- Experienta si cunostinte tehnice in domeniul instalatiilor termice/sanitare;
- Experienta in comert;
- Reprezinta avantaje: cunoasterea limbii maghiare;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.