Consilier vanzari – inchiriere utilaje – Cluj-Napoca

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientul nostru, o cunoscuta companie care inchiriaza utilaje (nacele, platforme, stivuitoare, etc), un reprezentant comercial pentru punctul de inchiriere din cadrul unui magazin de bricolaj.
Responsabilitati:
• Identificarea nevoilor clientilor si consilierea acestora;
• Promovarea produselor companiei (utilaje pentru acces si lucru la inaltime) si prezentarea serviciilor oferite;
• Ofertarea si intocmirea contractului de inchiriere, a facturii si incasarea contravalorii acesteia;
• Gestionarea echipamentelor aflate in stoc.

CERINTE

• Studii medii/superioare;
• Abilitati de vanzare, negociere si relationare cu clientii;
• Experienta in vanzari; experienta in vanzarea/inchirierea utilajelor/echipamentelor reprezinta un avantaj;
• Intuitie/cunostinte tehnice;
• Abilitati de operare PC.

Asteptam CV-ul dvs. la adresa tmarica@professional.com.ro
Detalii la 0758103467.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4