Consilier vanzari / Casier

CHANTAL DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Magazinul CHANTTAL CLUJ NAPOCA- POLUS CENTER CLUJ angajeaza consilier vanzari cu posibilitate de promovare, conditii salariale deosebite dupa cum urmeaza:

1. program 6 ore.
sal baza + comision din vanzare , 2 libere pe saptamana 2 weekend/luna liber

2. program 8 ore.

Candidatul ideal:

- Studii medii
- Cunostinte medii de limba engleza(este un plus)
- Disponibilitate de a lucra in ture si in weekend(magazinele se afla situate in mall-uri)
- Persoana muncitoare si responsabila
- Bune abilitati de comunicare
- Orientat spre ai ajuta pe ceilalti
- Atitudine pozitiva si orientata catre rezultat
- Dornica sa comunice cu clientii si sa ii ajute

CERINTE

CERINTE

CHANTTAL angajeaza pentru magazinuldin Cluj pozitiile de Consultant vanzari si casier.Se poate opta pentru program part-time sau full-time.
- Asigură expunerea produselor şi a celorlalte materiale vizuale in magazin
- Îmbrăca manechinii din raion/vitrine şi urmăreşte actualizarea etichetelor
- Urmăreşte obiectivele magazinului, în mod lunar, săptămânal şi zilnic.
- Întâmpina clienţii care intră în magazin, în mod plăcut, zambind.
- Află ceea ce îşi doreşte clientul, îi prezintă produsele, în conformitate cu dorinţa acestuia şi îl îndrumă spre cabină pentru probă.
- Verifică, în mod frecvent cabinele de probă, adună produsele şi umeraşele din cabine
- Prezintă clienţilor combinaţii de produse ce pot asigura vânzări suplimentare.
- Ofera suport clientilor pe toata perioada prezentei lor in magazin

Compania CHANTTAL este un brand in plina dezvoltare, producator de confectii textile exclusiv dama, prezent pe piata din Romania de peste 10 ani, cu parteneri in toata tara si in comunitatea Europeana