Consilier Vanzari Bijuterii

Casa de Bijuterii Sabion

Job expirat

RESPONSABILITATI

Casa de bijuterii Sabion recruteaza personal: fete, baieti, in vederea angajarii pe postul de consilier vanzari bijuterii/asistent director de magazin in cadrul unui magazin specializat din Sighisoara.
Se ofera loc de munca stabil in cadrul unei echipe tinere, posibilitati reale de promovare, pachet salarial motivant, cursuri de training gratuite.
Cv-urile insotite de fotografie se depun in cadrul Magazinului “Sabion" Iulius Mall, etaj I, ori la e-mail: cluj@sabion.ro.

CERINTE

Cerinte :
- Fire proactiva, orientare catre rezultate, implicare si disciplina
- Ambitie, dorinta de afirmare, de realizare profesionala, perseverenta, rabdare
- Bune abilitati de comunicare si organizare, capacitate de invatare si autodepasire
- Simt deosebit al raspunderii, atitudine orientata catre client
- Aspect fizic ingrijit
- Studii medii absovite

BENEFICII OFERITE

Casa de bijuterii Sabion va prop[une colectii complete de bijuterii din aur cu pietre pretioase si naturale, lucrari exclusiviste lucrate maunal, in serii limitate sau unicat. In completare vin accesoriile de lux propuse de nume importante precum : TISSOT, TAG HEUER, LONGINES, MONT BLANC, CARTIER, MONTEGRASPA, EPOS, GIANNI LAZZARO. Sabion daruieste amintiri