Consilier Vanzari

SC Nova Home Textiles SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilierea clientilor in showroom si online si prezentarea produselor companiei
Identificarea si propunerea solutiilor optime
Intocmirea de oferte
Activitati specifice intretinerii vanzarii online (intretinere site + magazin online, propunere produse pentru magazin online, etc )
Activitati specifice vanzarii online ( preluare comenzi, pregatire produse, emitere facturi, livrari, etc )

CERINTE

Cunostinte teoretice si practice de vanzare ( cunostinte in vanzarea online prezinta avantaj )
Cunostinte bune spre foarte bune si viteza mare de lucru in mediul online
Cunostinte minime de contabilitate primara – prezinta avantaj
Aptitudini de comunicare ridicate
Bune abilitati de prezentare, comunicare si vanzare
Punctualitate, onestitate, integritate, disciplina, constiinciozitate, capacitate de munca sustinuta

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa
decontare transport

Compania produce si comercializeaza decoratiuni interioare textile