Lucratori comerciali

Manpower Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerintele postului:

• minim studii medii (absolvent bacalaureat);
• experienta de lucru similara (vanzari/ relationare cu clientii) – minim 6 luni/ 1 an;
• grija fata de nevoile clientului;
• cunoasterea sortimentatiei magazinelor;
• excelente abilitati de comunicare si relationare;
• orientare catre rezolvarea problemelor;
• proactivitate, atitutine pozitiva;

CERINTE

Responsabilitatile postului:
• Interactioneaza in mod direct cu clientii pe sala de vanzare, pentru a le furniza informatii,
• Indruma clientii in alegerile de cumparaturi si face recomadari pe baza sortimentatiei existente;
• Gestioneaza si rezolva situatiile in care un client doreste sa faca o reclamatie;
• Realizeaza rapoarte saptamanale cu privire la situatiile problematice gestionate

BENEFICII OFERITE

Salariu aliniat cu piata, pachet de beneficii motivant:
Sansa de a lucra intr-o echipa in formare, unde ai sansa de reale posibilitati de promovare.

Sansa de a lucra intr-un lant nou de supermarketuri in Platinia Mall.

DESCRIEREA FIRMEI

selectie si plasare forta de munca