Consilier Orientare Profesionala, Locatie: Cluj sau Huedin

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

PSIHOSELECT se afla in procesul de recrutare si selectie pentru pozitia de: CONSILIER ORIENTARE PROFESIONALA.
Locatia: Cluj-Napoca sau Huedin

Responsabilitati:

Consilierea profesionala a persoanelor aflate in somaj sau a persoanelor aflate in cautarea unui loc de munca, inscrise in evidenta Agentiei pentru Ocuparea Fortei de Munca;
Aplicarea de teste psihologice, chestionare de aptitudini, chestionare de orientare profesionala;
Orientarea profesionala a persoanelor spre un anumit domeniu de activitate;
Realizarea de rapoarte de evaluare pentru fiecare persoana consiliata.

CERINTE

Studii superioare de psihologie, sociologie sau asistenta sociala;
Cunostinte de operare pe calculator (MS Office – nivel avansat);
Cunostinte limba engleza – nivel avansat;
Experienta în activitati de voluntariat sau programe de internship;

BENEFICII OFERITE

Va invitam sa ne transmiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa de e-mail: recrutare@psihoselect.ro.

Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management.