Consilier Inginer Mecanic ( Cluj Napoca)

Sc Smart Hr Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-mentinerea unui standard calitativ ridicat pentru serviciile oferite clientilor,
-intelegerea si centralizarea nevoilor clientului
-pregatirea/deschiderea in avans a contractelor de reparatie in urma programarii,
-preluarea masinii clientului, urmarirea rezolvarii problemelor si predarea masinii clientului
-realizarea indicatorilor conveniti

CERINTE

Candidatul ideal:
-studii superioare (Absolvent de Universitate Tehnica – sectia Autovehicule rutiere, studiile in domeniu tehnic constituie avantaj)
-abilitati de operare PC (Word, Excel)
-cunostinte de limba engleza, (limba germana constituie avantaj)
-excelente abilitati de comunicare si relationare
-promtitudine si spirit de responsabilitate
-experienta anterioara intr-un job ce presupunea relatio-nare/comunicare cu clientii fata in fata sau la telefon ar fi un avantaj
-pasionat de masini si tehnologie, va lucra pe calculator, tableta si cu diferite tehnologii de la bordul masinilor

Oferta:

-instruire permanenta la standarde ridicate
-mediu activ orientat pe satisfactii profesionale relevante
-bonusuri relevante in functie de performante

Bine ai venit! Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 15 ani servicii integrate de resurse umane. Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii? Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la andra@smart-hr.org sau la recrutare@smart-hr.org pentru a intra in baza de date. Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758 248 444 / +40 749 055 025 sau te asteptam pe www.smart-hr.org.