Consilier Imobiliar Napoca Imobiliare

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clienții noști, Napoca Imobiliare, vor să își mărească echipa de consilieri imobiliari.
Responsabilități:
- Prospectarea pieței;
- Identificarea de noi clienți;
- Dezvoltarea și menținerea relației cu clienții;
- Promovarea imaginii și a serviciilor companiei;
- Consultanță atât pe parcursul procesului de tranzacție imobiliare, cât și după încheierea acestuia.

CERINTE

Cerințele candidatului ideal:
- Persoană organizată și asertivă;
- Persoană competitivă și ambițioasă;
- Bun negociator și vânzător:
- Persoană capabilă să identifice nevoile clientului;
- Ținută business și foarte bune abilități de comunicare și prezentare;
- Cunoștințe de operare PC;
- Disponibilitate de a lucra atât pe teren, cât și la birou;
- Permis de conducere – nu este obligatoriu;
- Studii superioare finalizate – cerință obligatorie;
- Experiență în domeniul vânzărilor sau în imobiliare;

BENEFICII OFERITE

Dacă sunteți interesat(ă) de această oportunitate, vă invităm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa: napoca@pic-oil.ro, cu titlul subiectului ”Consilier Imobiliar”.

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.