Consilier Imobiliar

RBC Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii si serviciilor companiei
- administrarea si actualizarea bazei de date cu clientii conpaniei
- gasirea de nise de piata pentru dezvoltarea de noi parteneriate
- crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- preluarea detaliata a informatiilor despre proprietati de vanzare sau inchiriere
- consilierea si reprezentarea proprietarilor in procesul de vanzare sau inchiriere
- consultanta imobiliara, asistenta si negociere in cadrul tranzactiilor imobiliare
- consilierea clientilor si ajutor la intocmirea dosarului de finantare

CERINTE

- experienta in vanzari de servicii sau produse, reprezinta un avantaj
- carnet de conducere categoria B
- cunoasterea unei limbi straine, reprezinta un avantaj
- cunostinte PC, pachetul Office
- abilitati de negociere si comunicare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant bazat pe comision progresiv si bonusuri trimestriale
- masina de firma pentru deplasari
- decontare carburant pentru masina proprie
- decontare telefon
- un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa tanara si dinamica
- traininguri in domeniu, suport tehnic pentru desfasurarea activitatii si alte beneficii in functie de performante si de realizarile obtinute

Agora Consulting asista firma RBC Imobiliare in procesul de recrutare pentru postul de Consilier Imobiliar.

SC RBC Imobiliare SRL

Echipa RBC Imobiliare se angajeaza inca de la inceput sa ofere cele mai bune servicii, fie ca este vorba de consultanta imobiliara sau servicii conexe.

Odata cu schimbarea mediului de afaceri din Romania echipa RBC Imobiliare isi propune o noua abordare si o noua viziune in cea ce priveste piata imobiliara actuala.

Nascuta din pasiune pentru perfectiune echipa RBC Imobiliare se angajeaza sa puna la dispozitia ta toate cunostintele, resursele si experienta, avand ca scop final reusita investitiei tale!

Cea mai importanta valoare a noastra sunt oamenii, investim in acestia si ne bucuram impreuna de cele mai bune servicii de consultanta imobiliara!