Cofetaria Olympos angajeaza

DKF PRODCOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilieaza si serveste clientii companiei
- Preia comenzile clientilor
- Transmite comenzile spre laborator
- Asigura aranjarea vitrinelor cu produsele de cofetarie/patiserie

CERINTE

Suntem in cautarea unei coleg
- amabil
- organizat
- dinamic
- preferabil nefumator
- are cunostinte PC- MsOffice
- fluenta in comunicare
- disponibilitate pentru lucrul in 2 schimburi

BENEFICII OFERITE

Cel mai mare salar din domeniu..
Bonusuri in functie de realizari.

Cofetariile Olympos - dulciurile zeilor, de 8 ani lider pe piata de produse de cofetarie cu specific grecesc si international, angajeaza personal Cofetarie/Cafenea, locatie centrala.

Produsele Olympos, atat de apreciate de toti clujenii, dar si de clienti din toata tara sunt realizate cu dragoste in conditii de maxima igiena in laboratorul propriu, respectand urmatoarele principii:

- calitate si prospetime;
- selectarea atenta a materiilor prime;
- respect si consideratie pentru clientii nostri;
- pastrarea traditiilor grecesti de preparare a dulciurilor.