Client Relationship Manager / PR

B&C Exclusive

Job expirat

RESPONSABILITATI

B&C Exclusive, importator si distribuitor de produse cosmetice profesionale, cauta Client Relationship Manager/PR. Daca esti pasionata de make-up, ai foarte bune abilitati de comunicare, cunosti limba engleza si platformele de socializare, acest job ti se va potrivi ca o manusa!

CERINTE

Daca esti pasionata de domeniul beauty si de produsele de make-up si/sau ai experienta ca si make-up artist, detii excelente abilitati de comunicare scrisa si orala, cunosti cele mai noi si in voga canale de promovare on-line si esti o persoana dinamica, rezistenta la stres, cu atentie distributiva si capacitate de adaptare si invatare rapida, atunci trebuie sa te cunoastem!

BENEFICII OFERITE

Trimite-ne un CV actualizat si o scrisoare de intentie la jobs0608@gmail.com, iar daca ne-ai convins, vei avea oportunitatea de a cunoaste lumea machiajului profesional, de a lucra alaturi de o echipa tanara de profesionisti, de a urma training-uri de specialitate si de a-ti dezvolta o cariera de succes.