Client Relationship Manager / PR in Cluj-Napoca

ALIRIA STUDIOS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti pasionat de domeniul artistic, al spectacolelor si al evenimentelor si/sau ai experienta in oraganizarea de cursuri de formare, detii excelente abilitati de comunicare scrisa si orala, cunosti cele mai noi si in voga canale de promovare on-line si esti o persoana dinamica, rezistenta la stres, cu atentie distributiva si capacitate de adaptare si invatare rapida, atunci trebuie sa te cunoastem!
Trimite-ne un CV actualizat si o scrisoare de intentie la jobs.aliria@gmail.com, iar daca ne-ai convins, vei avea oportunitatea de a cunoaste lumea fascinanta a artei, de a lucra alaturi de o echipa tanara de profesionisti si de a-ti dezvolta o cariera de succes.

CERINTE

- Studii superioare;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Bun organizator si finalizator de proiecte;
- Cunoscator al tehnicilor si canalelor de promovare;
- Receptiv, proactiv, flexibil si creativ;
- Capabil de a lucra in echipa;
- Buna cunoastere a limbii engleze;
- Cunostinte PC: Pachetul MS Office;
- Experienta in domeniul promovarii si PR-ului reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Un pachet salarial atractiv
- Formare profesionala
- Oportunitati de promovare
- Conditii de munca la standarde europene
- Sansa de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si profesionista