Cea mai mare agentie imobiliara din Cluj cauta colegi!

Blitz Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem Blitz, suntem cea mai mare agentie imobiliara din Cluj si te vrem in echipa noastra, ca si consilier imobiliar, pentru ca am constatat ca suntem in numar impar. Iar asta devine o problema atunci cand mergem in team building, cand jucam fotbal sau participam la alte competitii sportive, cand desfasuram campanii sociale sau cand ne oferim cadouri de Craciun. Insa, inainte de toate acestea, trebuie sa stii ca este vorba de multa munca, ambitie, daruire, competitie, atasament, colegialitate, si lista poate continua pentru ca toate acestea definesc un blitzer adevarat.

Daca iti lipseste o singura calitate dintre cele enumerate mai sus, te rugam sa nu aplici la acest job!

CERINTE

Consilierul Blitz este mandru ca face parte dintr-o organizatie complexa, cu personal calificat ce activeaza in departamente interdependente, unde aportul personal este esential pentru reusita Echipei.
Consilierul Blitz isi doreste sa castige bani si respect.
Consilierul Blitz stie sa-si atinga obiectivele personale si ajuta la atingerea obiectivelor echipei.
Consilierul Blitz doarme imbracat, incaltat si cu telefonul sub perna, fiind disponibil la orice ora pentru clientii sai.
Consilierul Blitz are permis de conducere pentru ca imobiliarele nu se fac cu troleibuzul.

BENEFICII OFERITE

Salariul fix este nelimitat si este dependent de capacitatea ta de a sti cat sa soliciti si cum sa te vinzi.
La Blitz timpul tau este important, salariul se plateste la zi, in conditii 100% de legalitate.
Bonusurile sunt motivante si se ofera, nu doar se promit.
Telefonul si automobilul de serviciu nu sunt considerate beneficii, deci nu le enumeram aici :)

hastag: agent vanzari, consilier imobiliar, agent imobiliar, broker imobiliar, consultant imobiliar, sales, sales manager, director vanzari, area sales manager, consilier vanzari, rezidential, dezvoltare, relatii client

Descrierea companiei

O Echipa in adevaratul sens al cuvantului, cu oameni ce impartasesc aceleasi valori morale si profesionale, care a reusit sa coloreze Clujul imobiliar in Verde Blitz si sa determine mediul de afaceri din acest sector sa creada in relatii de castig-castig!

Astfel, ca o recunoastere a acestor merite, Clubul Profesionistilor in Imobiliare si Imobiliare.ro -cel mai important portal de imobiliare din Romania, au acordat companiei Blitz titlurile de Cel mai puternic brand si Cea mai mare companie imobiliara din Cluj!

Va asteptam in Echipa Blitz!