CAUTAM REPREZENTANT/AGENT RELATII CLIENTI

s.c PRETEXT ADVERTISING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC PRETEXT ADVERTISING SRL este o firma care se afla pe piata romaneasca din anul 1996, cu sediul in Cluj-Napoca, Jud. Cluj si are ca principal obiect de activitate PRODUCEREA DE OBIECTE SI SERVICII IN DOMENIUL PUBLICITATII

RESPONSABILITATI:
- preluarea comenzilor de la clenti fie telefonic sau mail
- furnizarea informatiilor la solicitarea clientilor
- negoziaza preturile cu clientii si cu furnizorii
- repartizeaza comenzile pe departamentele firmei pentru fiecare client in parte
- monitorizarea permanenta si actualizarea bazei de date a clientilor

CERINTE

CERINTE:
- experienta in departamentul relatii clienti, vanzari de minim 1 an de zile
- capacitate de comunicare si relationare
- persoana comunicativa, serioasa
- cunostinte operare PC
- studii medii / superioare

BENEFICII OFERITE

OFERIM:
-pachet salarial atractiv (salar fix + tichete de masa)
-salariul poate fi negociat

CV - URILE SE POT TRIMITE LA ADRESA DE MAIL: contabilitate@pretext.ro

S.C. PRETEXT ADVERTISING SRL este o companie care se afla pe piata din 1996 si are ca domeniu productie publicitara