Cautam operator prelucrari mecanice si debitare

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Debitare mecanica si cu flacara, indoire, gaurire, frezare.
• Prelucrarea independenta a pieselor dupa desenul de executie.

Programul se lucru se va efectua in doua schimburi si exista posibilitatea de a efectua ore suplimentare.

Pentru mai multe informatii: 0743 824 466
CV-ul il puteti trimite la adresa: office@evolution-hcc.ro

CERINTE

Calificari:

• Cunostințe in utilizarea masinilor pentru pregatirea de piese pentru lacatuserie (masina de indoit table cu comanda CNC, masina de taiat cu oxi/plasma cu comanda CNC, ferastrau cu banda, masina de gaurit)
• Atestat pentru operator macara si stivuitor este un avantaj

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.