CAUTAM INGINER VANZARI - OFERTARE CLIENTI

s.c PRETEXT ADVERTISING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC PRETEXT ADVERTISING SRL este o firma care se afla pe piata romaneasca din anul 1996, cu sediul in Cluj-Napoca, Jud. Cluj si are ca principal obiect de activitate PRODUCEREA DE OBIECTE SI SERVICII IN DOMENIUL PUBLICITATII

Aceasta ofera un post liber de Inginer vanzari - ofertare clienti si cauta o persoana care sa indeplineasca urmatoarele atributii:

- prospectarea pietei, contactarea potentialilor clienti si prezentarea acestora produsele si serviciile companiei
- realizarea ofertelor tehnico - financiare
- oferirea catre client a unor servicii de consultanta in ceea ce priveste achizitionarea produselor firmei
- preluarea comenzilor primite de la clienti (mail / telefonic)
- transmiterea ofetelor personalizate

CERINTE

CERINTE:
- studii superioare - de preferat profil tehnic
- experienta minim 3 ani - ofertare pentru produse si servicii in domeniul productie publicitare
- bune abilitati de vanzare si negociere

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
-pachet salarial atractiv (salar fix + tichete de masa)
-salariul poate fi negociat

S.C. PRETEXT ADVERTISING SRL este o companie care se afla pe piata din 1996 si are ca domeniu productie publicitara