Cautam Asistent Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-inregistreaza documentele , corespondenta care intra in companie si asigura distribuirea si arhivarea acestora;

-supravegheaza fluxul de informatii din corespondenta telefonica si electronica si informeaza conducerea societatii si colegii de problemele aparute;

- inregistrarea, indosarierea, arhivarea diverselor documente ale companiei la care are acces.

-realizarea activitatilor administrative si de protocol;

- ofera suport in diferite sarcini administrative

-elaborareaza si redacteaza documentele si situatiile cerute de catre management

-asista directorul general in desfasurarea activitatilor si in proiectele pe care acesta le deruleaza;

CERINTE

-cunostinte solide de utilizare a pachetului Microsoft Office (word,excel,power point,etc)

-experienta pe un post similar prezinta un avantaj

-bune abilitati de comunicare, gandire analitica, capacitate de organizare si planificare

-cunostinte bune de limba engleza scris / vorbit

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv si posibilitate de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru tanar si placut.