Casierita Polus/ Vanzatoare Iulius

SC LUNCH BOX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzator
•Pregătirea deschiderii liniei şi aprovizionarea acesteia pe parcursul programului prin preluarea produselor de la bucătărie şi aranjarea acestora în vitrină;
•Servirea impecabilă a clienţilor cu produsele/ mâncărurile / băuturile comandate de către aceştia;
•Acordarea de consultanţă specializată clienţilor în alegerea meniului;
•Asigurarea curăţeniei liniei şi a locului de muncă în general; atenţie acordată imaginii companiei;

Casier
•Încasarea contravalorii meniului servit, gestionarea corectă a valorilor încasate;
•Verificarea stocurilor, reglarea acestora;
•Urmarirea si actualizarea stocului de obiecte de unica folosinta, sucuri, apa etc.

CERINTE

•Absolvent studii medii/ studii comerciale sau economice – reprezintă un avantaj;
•Experienţa anterioară în vânzări/ servicii clienţi reprezinta avantaj;
•Abilităţi foarte bune de comunicare şi relaţionare cu clienţii;
•Aspect plăcut, îngrijit;
•Cunoştinţe bune de operare PC;
•Persoană motivată de rezultate, dornică să facă parte dintr-o echipă tânără şi dinamică.

BENEFICII OFERITE

•Training pentru postul ocupat;
•Posibilitatea de dezvoltare profesională în domeniul de activitate a firmei;
•Dotări moderne şi ambianţă deosebită;
•Apartenenţa la o echipă mare intr-un grup de firme stabile pe piaţă.

In prezent, cu un numar de aproximativ 130 de salariati si 5 puncte de lucru, Sc Lunch Box by Exclusiv Catering Srl este cea mai mare societate de catering / organizari evenimente din Transilvania. Mai multe informatii despre noi puteti gasiti pe: www.exclusivcatering.ro