Casier/Gestionar

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta un renumit brand romanesc in productia de Pal, accesorii mobila, Mdf, Blaturi, cu feronerie moderna la cele mai inalte standarde, showroom-uri si agentii in toata tara.
Societatea se afla in plina dezvoltare si cautam pentru depozitul din Cluj, Casier/Gestionar!

Responsabilitatile postului:
- Evidenta marfii din depozit;
- Receptia marfii/ Intocmirea actelor de receptie a marfii;
- Intocmirea comenzilor;
- Facturare/Incasarea sumelor de bani de la client;
- Verificarea marfii care urmeaza sa fie distribuita;
- Verificarea periodica a nevoilor clientilor si comunicarea permanenta cu sediul principal- Bucuresti.

CERINTE

- Studii medii finalizate;
- Persoana responsabila si onesta;
- Seriozitate, aptitudini de negociere, comunicare orala si scrisa;
- Experienta in domeniu minim 3 ani;
- Cunostinte utilizare PC;
- Cunostinte utilizare MS Office/program evidenta gestiune marfa.

BENEFICII OFERITE

-Salarizare motivanta;
-Bonusuri in functie de evolutie;
-Program: Luni-Vineri, intre orele 08:00-16:30.

Asteptam aplicatiile dvs. la adresele de corespondenta indicate: recrutare@publiceuroconsulting.ro, tel. 0728/572.880, 0748/048.441, fix:0359/801.090!

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!