Casier/ Gestionar

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta un important grup de firme ce a luat fiinta in anul 1992, reprezentand in prezent unul din cei mai importanti producatori si importatori de accesorii mobila din Romania.
Cautam o persoana serioasa si dinamica pentru echipa noastra din Cluj de pe Bulevardul Muncii!

Responsabilitati:
-Intocmirea registrului de casa
-Receptia marfurilor
-Incasarea sumelor de bani de la clienti
-Operarea cu casa de marcat
-Efectuarea gestiunii

CERINTE

Aptitudini necesare ocuparii postului:
-Aptitudini de negociere
-Bune capacitate de comunicare, relationare
-Aptitudini de calcul
-Rezistenta la stres

Cerinte necesare ocuparii postului:
-Studii medii
-Cunostinte operare PC (Microsoft Office)
-Experienta in domeniu prezinta avantaj
-Cunostinte de relatii comerciale in domeniul comertului intern

BENEFICII OFERITE

-Salarizare motivanta
-Program de lucru L-V 8-16:30

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!