Casier/consilier vanzari la Dennver (Cluj)

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
- Utilizarea casei de marcat, a scanerelor optice de preturi si a calculatorului;
- Intocmirea si predarea corecta a monetarului;
- Asigurarea unei deserviri amabile si prompte a clientilor;
- Informarea clientilor referitor la sortimentul din magazin, cat si oferirea de informatii de specialitate;
- Aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin;
- Depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii;

CERINTE

- Experienta in operarea casei de marcat;
- Cunostinte bune operare PC;
- Responsabilitate si seriozitate;
- Prezinta un avantaj experienta in vanzarea de vopsele/lacuri si/sau cunoasterea programului WinMentor;
- Abilitati foarte bune de comunicare, atitudine pozitiva si atentie la detalii;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.