Camerista Hotel Premier****

Real Hospitality srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-capacitate de organizare, atentie la detalii;
-persoana activa, ordonata si responsabila;
-efectueaza curatenia unui numar de spatii de cazare conform standardelor impuse de hotel;
-verifica stocul de produse si functionalitatea obiectelor din dotarea

CERINTE

cv-uri la office@hotelpremier.ro

BENEFICII OFERITE

se discuta la interviu
detalii la telefon : +40741011011, Flaviu POPA

Complexul Hotelier Premier este localizat în inima Transilvaniei, în municipiul Cluj-Napoca, un adevarat centru istoric şi cultural, precum şi una din cele mai atractive zone de dezvoltare a industriei şi afacerilor din Romania.
Te asteptam să ne descoperi pas cu pas, având dorinţa de a convinge pe oricine care ne trece pragul de calitatea serviciilor, de confortul şi dotarile moderne, păstrând totodată linia clasică care ne reprezintă.