Business Community Activator

Manpower Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Manpower Romania cauta pentru clientul sau, o companie lider pe piata in domeniul FMCG un specialist in comunicare, marketing si vanzari.

Iti place sa socializezi si cauti un job flexibil si cu multe provocari?

Tu esti cel/ cea pe care il/ o cautam!

Ce cautam:
- Bune abilitati de prezentare si relationare;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Persoana foarte activa din punct de vedere social;
- Dorinta de a invata;
- Experienta anterioara in marketing, vanzari, relatii clientii, organizare evenimente sau PR si comunicare;
- Cunostinte de limba engleza – nivel conversational;
- Cunostinte de MS Office;
- Carnet de conducere categ. B.

CERINTE

Ce face un Specialist in comunicare si marketing ?
- Identificarea oportunitatilor de business;
- Crearea si dezvoltarea retelei de clienti;
- Prezentarea produsului si scoaterea in evidenta a caracteristicilor acestuia;
- Sustinerea de prezentari ale produsului;
- Atingerea targetului comercial lunar;
- Intocmirea periodica de rapoarte de activitate.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- Pachet salarial atractiv;
- Training specializat;
- Program de lucru flexibil;
- Iphone, Ipad;
- Masina de serviciu;
- Decontarea cheltuielilor de serviciu.

ManpowerGroup este expertul global privind forța de muncă, creând soluții inovatoare în domeniu de aproape 70 de ani. În calitate de experți în forța de muncă, în fiecare zi conectăm la piața muncii peste 600,000 de persoane cu diverse abilități, într-o varietate de domenii și industrii. Familia brandurilor ManpowerGroup - Manpower, Experis, Right Management și ManpowerGroup Solutions – ajută peste 400,000 de clienți din 80 de țări și teritorii să identifice, atragă, dezvolte și gestioneze talentele de care au nevoie, oferindu-le soluții cuprinzătoare și integrate. ManpowerGroup este prezent în România de aproape 15 ani, susținând performanța, creșterea și și flexibilitatea a peste 350 de companii din toate regiunile și domeniile de activitate și conectând mii de candidați talentați și profesioniști cu experiență la oportunitățile potrivite.