Bucatar/Bucatareasa fast-food Floresti

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru reprezinta un cunoscut lant de fast-fooduri situat in localitatea Floresti, judetul Cluj. Daca esti o persoana pasionata de arta culinara, energica si amabila, asteptam sa te cunoastem!

Responsabilitatile postului:
- Pregatirea mancarurilor din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare;
- Participarea la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare;
- Debarasarea si mentinerea curateniei in bucatarie;
- Respectarea standardelor de calitate a preparatelor realizate si respectarea termenelor de executie a acestora;
- Asigurarea implementarii si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare;
- Pastrarea in bune conditii a ustensilelor si aparaturii;
- Respectarea normelor de igiena si securitate a muncii;
- Utilizarea resurselor existente, exclusiv in interesul firmei.

CERINTE

- Experienta in prepararea mancarurilor uzuale;
- Rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica;
- Strictete in realizarea preparatelor;
- Disponibilitate pentru schimbul in ture.

Aptitudini necesare postului:
- Dorinta de a se perfectiona si de a-si indeplini sarcinile intocmai cu standardele impuse;
- Persoana energica, politicoasa si rezistenta la stres;
- Atentie la detalii;
- Atitudine pozitiva si concilianta.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix (se va comunica in urma interviului);
- Program de lucru in ture, cu posibilitatea a alege turele;
- O masa pe zi.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!