Bucatar

Evolution HCC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Recrutam personal pentru clientul nostru care activeaza in domeniu H.O.R.EC.A si detine un HOTEL de 3* nou deschis la 10 km de Cluj-Napoca

Locatie: Cluj, Hotel 3* ,
Pozitii: Bucatar

Esti pasionat de domeniul culinar? Doresti o cariera de succes in acest domeniu dar nu ai experienta?

CERINTE

- pasionat de bucataria internationala si de arta gatitului
- experienta 1-3 ani pe un post similar(constituie avantaj)
- cunoasterea bucatariei internationale
- bune abilitati de coordonare
- bune abilitati de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

Oferta de beneficii este negociabila la interviul final in functie de cunostinte si experienta.
Se deconteaza transportul pentru persoanele din Cluj-Napoca

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal

Detalii Companie:

Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete:Recrutare,Teambuilding,Training, Evaluare, Departament HR extern

Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job,Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit.Vezi zilnic noi oportunitati de joburi pe care le avem la clientii nostri direct pe site www.evolution-hcc.ro si aplica cu CV-ul tau in sectiunea Aplicare CV si Joburi Active sau direct pe email office@evolution-hcc.ro pentru a va introduce in baza de date Evolution HCC.