Bucătar - Restaurant Avocado Cluj City Center

Asociatia Centrul de Dezvoltare a Carierei

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana căutată va fi responsabilă de:
• stabilirea necesarului zilnic de produse;
• pregătirea felurilor de mâncare stabilite în meniu;
• asigurarea curăţeniei la locul de muncă;
• propunerea conținutului meniurilor.

CERINTE

Se caută o persoană:
• cu experiență anterioară în domeniu;
• calificare de bucătar - reprezintă avantaj;
• persoana punctuală, cu simtul răspunderii, serioasă, organizată, ordonată.

Un mediu plăcut, cu clientelă din mediul business (din centrele de afaceri din zonă). Va lucra în bucătărie, împreună cu încă 2 colegi cu experiență în bucătărie, care abia așteaptă o persoană nouă în colectiv.

BENEFICII OFERITE

Beneficiază de:
• pachet salarial motivant;
• masa de prânz asigurată;
• bonusuri salariale acordate pentru evenimentele organizate în restaurant.

Consideri că ești persoana potrivită? Atunci trimite-ne CV-ul la adresa cluj@careercenter.ro, până la data de 1 august, 2014!

*Ne rezervăm dreptul de a contacta doar aplicanţii care îndeplinesc criteriile de selecţie esenţiale, prezentate anterior.