SC BTP GOLD SRL Contabil Primar

SC BTP GOLD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Emitere si inregistrare facturi clienti
- Inregistrare extrase bancare
- Inregistrare deconturi cheltuieli
- Registrul de casa
- Reconciliere solduri clienti/furnizori
- Inregistrare mijloace fixe si amortizari
- Inregistrarea operatiunilor contabile:
- Jurnalul de cumparari
- Jurnalul de vanzari
- Jurnal de operatiuni diverse
- Extrasele de cont
- Realizarea verificarilor lunare si elaborarea balantei de verificare
-Coordonează operarea documentelor contabile primare primite în firmă : facturi de intrări servicii, bonuri fiscale, extrase bancare, deconturi;

CERINTE

Studii superioare finalizate (Contabilitate, Finante);
Cunoasterea sistemului informatic
Bune cunostinte specifice: legislatie financiar-contabila; contabilitate financiara si de gestiune;
Bune cunostinte de operare PC : MS Office; WMS..
Seriozitate, promptitudine si initiativa in rezolvarea problemelor, bune capacitati de analiza, buna comunicare, spirit de echipa;
Gandire analitica si capacitatea de a lucra eficient cu un volum mare de date

BENEFICII OFERITE

Telefon contact programare interviu: 0756855158 ; 0746567681 ; 0752246516

Firma BTP GOLD este o companie cu sediul in loc. Gilau, judetul Cluj. Obiectul principal al activitatii noastre consta in efectuarea transporturilor agabaritice nationale si internationale. Avand o experienta de peste 10 ani in acest domeniu de activitate, suntem in masura sa le oferim clientilor nostri cele mai bune si rapide servicii, iar seriozitatea, siguranta si profesionalismul cu care tratam fiecare proiect de transport agabaritic in parte ne-au adus un renume bun in acest domeniu.