Auditor Intern

SC ROBEST COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

AUDITOR INTERN

TE VREM IN ECHIPA NOASTA!
Cine suntem noi?

Cea mai mare retea de magazine de accesorii GSM si IT din tara. Unul
dintre principalii parteneri prepaid Vodafone, Orange si Telekom. Formăm o echipă dinamică, unită și determinată cu peste 300 de angajați.
Fidelitatea, experiența și performanța sunt răsplătite prin dezvoltare profesională. Așa am crescut pas cu pas de la una la peste 150 de
locații. Ne dorim ca împreună să:

CERINTE:

* pregatire profesionala in domeniul economic;

* experiența de lucru în control si inventarierea gestiunilor de marfuri si numerar, reprezinta in avantaj;

* o buna organizare a activitatii- eficienta, prioritizare, capacitatea de a lucra în mod independent și de a respecta termene, capacitate de sinteza;

* abilitati de comunicare;

* permis conducere categoria B;

* disponibilitate la deplasari;

Oferim:

Pachet salatial motivant ,bonusuri, posibilitatea de dezvoltare
intr-o companie de succes, masina, telefon, laptop

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Pachet salatial motivant ,bonusuri, posibilitatea de dezvoltare.

DESCRIEREA FIRMEI

Cine suntem noi ?

Cea mai mare retea de magazine de accesorii GSM si IT din tara. Unul dintre principalii parteneri prepaid Vodafone, Orange si Telekom. Formam o echipa dinamica, unita si determinata cu peste 300 de angajati.
Fidelitatea, experienta si performanta sunt rasplatite prin dezvoltare profesionala. Asa am crescut pas cu pas de la una la peste 150 de locatii.