Assistant Manager

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientii nostri, o companie multinationala din domeniul construcțiilor, cauta Assistant Manager pentru biroul din Cluj Napoca.

Responsabilitati:
- Administrarea si organizarea generala a punctului de lucru
- Sortarea si inregistrarea corespondentei
- Preluarea si directionarea apelurilor
- Intampinarea clientilor, a partenerilor, etc.
- Mentinerea legaturii cu agentii de turism pentru asigurarea transportului si cazarii in cazul deplasarilor
- Efectuarea de traduceri din limba germana sau engleza in limba romana si invers
- Administrarea documentelor de personal
- Contabilitate primară (emitere facturi, inregistrarea acestora etc.)

CERINTE

Cerinte:
- Limba germana si limba engleza nivel mediu - avansat
- Experienta pe un post similar – reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu motivant, bonuri de masa, prime
- Team-building-uri frecvente

Persoanele interesate sunt rugate sa ne trimita CV-ul la adresa de e-mail: recrutare@pic-oil.ro, cu titlul subiectului “Assistant Manager”.

*Vor fi contactate doar persoanele selectate pentru interviu.

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.